Během webináře vás seznámím s několika webovými stránkami, které využívám během skupinové výuky i pro individuální práci žáků.

24.01.2019

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj matematické gramotnosti na základních školách . Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

05.02.2019

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj  ICT na základních školách . Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

07.02.2019

Využívání žákovských zařízení může škole ušetřit mnoho času i peněz a zároveň přinést vyšší efektivitu výuky i individuálnější přístup k jednotlivým žákům. Všichni máme v kapse miniaturní počítače (chytré telefony) a stále se objevují nové možnosti a metody, jak je zapojit do výuky.

12.02.2019

Máte ve škole novou interaktivní tabuli nebo máte novou verzi SMART Výukového softwaru (SVS), chcete se dozvědět něco nového nebo hledáte inspiraci, jak zapojit žáky do výuky pomocí technologií?

13.02.2019

“Matematika je jediná exaktní věda. Všechny ostatní vědy jsou exaktní jenom do té míry, do jaké matematiku používají.”

21.02.2019

Spojení kritické myšlení zní z každé strany, žáci neumí myslet, žáci jsou pasivní, žáky nic nebaví, měli by používat kritické myšlení, … ale jak? Základem je, aby tyto nové metody znali učitelé a zkoušeli je postupně zavádět do výuky.

27.02.2019