Chcete si zjednodušit přípravu na vyučování, využít k tomu on-line nástroje a ještě zaujmout a zapojit žáky?

28.03.2019

Nechte se inspirovat aktivitami a náměty do hodin věnovaných matematické gramotnosti s využíváním informačních technologií a zajímavých volně dostupných zdrojů a on-line aplikací.

09.04.2019

Hledáte novinky, které obohatí vaši výuku jazyků? Přihlaste se na náš webinář, kde si ukážeme ověřené zdroje a online nástroje na internetu, vhodné pro výuku cizích jazyků a domácí přípravu žáků.

09.04.2019

Hledáte inspiraci pro badatelské kluby? Jak podpořit bádání u žáků a s jakými nástroji v nich pracovat?

23.04.2019

Na webináři poznáte principy práce ve skupinách (digitálních hnizdech), s tím související možnosti uspořádání třídy, aby práce žáků probíhala co nejplynuleji.

24.04.2019

Webinář je určen především pro učitele 1. stupně ZŠ, poznatky ale ocení i "druhostupňaři".

06.05.2019

Využívání žákovských zařízení může škole ušetřit mnoho času i peněz a zároveň přinést vyšší efektivitu výuky i individuálnější přístup k jednotlivým žákům. Všichni máme v kapse miniaturní počítače (chytré telefony) a stále se objevují nové možnosti a metody, jak je zapojit do výuky.

14.05.2019