Máte ve škole novou interaktivní tabuli nebo máte novou verzi SMART Výukového softwaru (SVS), chcete se dozvědět něco nového nebo hledáte inspiraci, jak zapojit žáky do výuky pomocí technologií?

17.10.2018

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj  ICT na základních školách . Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

23.10.2018

Během webináře vás seznámím s několika webovými stránkami, které využívám během skupinové výuky i pro individuální práci žáků.

25.10.2018

Ráda bych přizvala všechny zájemce na další zbrusu novou online aktivitu. Opět se mi podařilo dát dohromady tři střední školy, jejichž žáci tentokrát ukáží, co vše znají o vektorech. Obsah svých příspěvků připravují žáci – dalo by se tedy říci, že se jedná o akci žáci žákům. Vše bude popisováno jednoduše a co nejsrozumitelněji i pro žáky posledních ročníků základních škol. Více informací se dočtete v našem článku: https://www.veskole.cz/clanky/vektor-sem-vektor-tam Pro vaši účast potřebujete: kvalitní připojení k internetu možnost promítnout obraz monitoru, připojení k videokonferenci zvukový výstup, aby mohli všichni slyšet naše příspěvky

01.11.2018

Pojďte se podívat, co nového nabízí SMART Výukový software 18 a pojďme ještě dál! Nově vám představíme SMART Výukový software ONLINE.

07.11.2018

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj  čtenářské a matematické pregramotnosti na mateřských školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

12.11.2018

WEBINÁŘ JE URČEN POUZE LEKTORŮM AV MEDIA Nejpozději 30 minut před začátkem webináře obdržíte přihlašovací údaje k webináři do emailu.

14.11.2018

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj  čtenářské gramotnosti na základních školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

14.11.2018