21.05.2019

Robotické hračky jsou v dnešní době jednou z cest jak začít u dětí budovat vztah k technice a robotice už na 1. stupni základní školy.

22.05.2019

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj  čtenářské a matematické pregramotnosti na mateřských školách. Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky a inspirace do výuky.

03.06.2019

Pojďte se podívat, co nového nabízí SMART Výukový software 18/19 a pojďme ještě dál! Nově vám představíme SMART Výukový software ONLINE.

05.06.2019