Hledáte novinky, které obohatí vaši výuku jazyků? Přihlaste se na náš webinář, kde si ukážeme ověřené zdroje a online nástroje na internetu, vhodné pro výuku cizích jazyků a domácí přípravu žáků.

09.04.2019

Hledáte inspiraci pro badatelské kluby? Jak podpořit bádání u žáků a s jakými nástroji v nich pracovat?

16.04.2019

Na webináři poznáte principy práce ve skupinách (digitálních hnizdech), s tím související možnosti uspořádání třídy, aby práce žáků probíhala co nejplynuleji.

24.04.2019

Webinář je určen především pro učitele 1. stupně ZŠ, poznatky ale ocení i "druhostupňaři".

06.05.2019

Využívání žákovských zařízení může škole ušetřit mnoho času i peněz a zároveň přinést vyšší efektivitu výuky i individuálnější přístup k jednotlivým žákům. Všichni máme v kapse miniaturní počítače (chytré telefony) a stále se objevují nové možnosti a metody, jak je zapojit do výuky.

14.05.2019

“Matematika je jediná exaktní věda. Všechny ostatní vědy jsou exaktní jenom do té míry, do jaké matematiku používají.”

15.05.2019

Máte ve škole novou interaktivní tabuli nebo máte novou verzi SMART Výukového softwaru (SVS), chcete se dozvědět něco nového nebo hledáte inspiraci, jak zapojit žáky do výuky pomocí technologií?

15.05.2019

Robotické hračky jsou v dnešní době jednou z cest jak začít u dětí budovat vztah k technice a robotice už na 1. stupni základní školy.

22.05.2019