WEBINÁŘ JE URČEN POUZE LEKTORŮM AV MEDIA Nejpozději 30 minut před začátkem webináře obdržíte přihlašovací údaje k webináři do emailu.

20.11.2018

21.11.2018

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na polytechnické vzdělávání . Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

21.11.2018

27.11.2018

28.11.2018

Webinář si klade za cíl seznámit pedagogy s obsahem nově připravených školení orientovaných na rozvoj matematické gramotnosti na základních školách . Tato školení jsou připravena speciálně pro účely vzdělávání pedagogů z prostředků EU šablon. Součástí webináře jsou také praktické ukázky.

29.11.2018

Využívání žákovských zařízení může škole ušetřit mnoho času i peněz a zároveň přinést vyšší efektivitu výuky i individuálnější přístup k jednotlivým žákům. Všichni máme v kapse miniaturní počítače (chytré telefony) a stále se objevují nové možnosti a metody, jak je zapojit do výuky.

04.12.2018

Vyučujete finanční gramotnost na základní škole? Nechte se inspirovat aktivitami, které můžete zařadit do výuky.

04.12.2018