Nalezeno 27 výsledků

 • SMART Education Software 2014: Instalace, aktivace a správa

  23.10.2015

  V dokumentu ZDE naleznete informace o licenční politice, způsobu získání produktového klíče, návod na instalaci, aktivaci a základní správu software SMART Education Software 2014.

 • SMART Education Software: V software SMART Notebook nefungují interaktivní galerie

  23.10.2015

  Dokument ZDE popisuje postup opravy nefunkčních interaktivních objektů galerie SMART, např. objektů ze skupiny Interaktivní a multimediální galerie SMART Lesson Activity Toolkit (LAT) nebo Základní prvky galerie (Essentials for Educators). Tato chyba se vyskytuje pouze na počítačích s operačním systémem Windows XP, Vista a 7, na počítačích s operačním systémem Windows 8 a 8.1 se zatím nevyskytuje.

 • Jaký je rozdíl mezi Windows 8 a Windows RT a jak je to s fungováním SMART produktů?

  23.10.2015

  Windows 8 a Windows 8 Pro jsou nástupcem klasické řady desktopových operačních systémů pro počítače s procesorovou architekturou x86 (počínaje procesorem Intel 8086, pokračující 80286, 80386, 80486, Pentium, …) a rozšířením instrukční sady x64 (oficiálně AMD64). Tyto systémy jsou prakticky beze zbytku kompatibilní se svými předchůdci Windows 7 Home Premium a Windows 7 Professional. Windows RT je vzhledově zcela shodný operační systém pro tablety, netbooky a notebooky s procesorovou architekturou ARM (stejná jako ve smartphonech a tabletech s operačními systémy iOS a Android). „Klasické“ aplikace určené pro Windows na platformě x86 nejsou se systémem Windows 8 RT vůbec kompatibilní. Jediný možný způsob nabytí aplikace pro systém RT je stažení aplikace pro tento systém přímo napsané z Windows App Store. Produkty SMART nepodporují Windows RT.

 • Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů