Nalezeno 25 výsledků

 • SAM Labs

  03.10.2019

  SAM Labs -  Jak rychle začít

  SAM Labs - Metodická příručka

  SAM Labs - Objevte kouzlo STEAM

  SAM Labs - Seznam bloků

 • Uplatnění nároku na servisní zásah HP

  08.03.2017

  Máte-li zakoupenou servisní podporu od HP je možné uplatnit reklamaci jak u AV MEDIA jako dodavatele, tak i přímo u HP.

  Návod ke stažení naleznete ZDE.

 • Dne 16.8. byla vydána nejnovější verze SMART Výukového softwaru 16.1. Jaké jsou v ní změny?

  17.08.2016

  Společnost SMART Technologies vydala aktualizaci SMART Výukového softwaru. Tato verze s sebou přináší 2 důležité změny:

  1) Komponenta SMART Response byla odstraněna a nahrazena aktivitou SMART response 2. Verze 16.1 již dále neumožňuje používat obsah vytvořený pro původní SMART Response – takový obsah musí být pomocí průvodce převeden do nové verze response 2.

  FAQ k response 2 a k převodu obsahu z Response naleznete zde. Obsah převedený z Response do response 2 beta není s finální verzí response 2 kompatibilní a musí být z původních souborů znovu převeden. Fyzické hlasovací staničky (clickery) nejsou ve verzi 16.1 podporovány. Zákazníci, kteří chtějí nadále fyzické hlasovací zařízení používat, NESMÍ vůbec přejít (upgradovat) na verzi 16.1! Možnost používat aktivitu response 2 je přímo vázána na aktivní předplatné SMART Notebook Subscription.

  2) Pro použití lab aktivit Shout it Out!, response 2 a Monster Quiz je VYŽADOVÁNO přihlášení učitele pomocí vlastního účtu Google, Microsoft Office 365 nebo Microsoft LiveID. Přihlášení je možné skrze menu Účet ve SMART Notebooku a na jeho základě je vygenerováno trvalé ID učitele, ke kterému se mohou žáci přihlašovat nezávisle na typu spuštěné aktivity.

   

 • Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů