Nalezeno 27 výsledků

 • SMART Podium a SMART dokumentová kamera

  01.02.2017

  Návody na SMART Podium a SMART dokumentovou kameru v českém jazyce

  1) SMART Podium 500

  2) SMART dokumentová kamera SDC 450 (vizualizér)

  3) SMART dokumentová kamera SDC 550 (vizualizér)

  4) SMART dokumentová kamera SDC 650 (vizualizér)

   

 • Dne 16.8. byla vydána nejnovější verze SMART Výukového softwaru 16.1. Jaké jsou v ní změny?

  17.08.2016

  Společnost SMART Technologies vydala aktualizaci SMART Výukového softwaru. Tato verze s sebou přináší 2 důležité změny:

  1) Komponenta SMART Response byla odstraněna a nahrazena aktivitou SMART response 2. Verze 16.1 již dále neumožňuje používat obsah vytvořený pro původní SMART Response – takový obsah musí být pomocí průvodce převeden do nové verze response 2.

  FAQ k response 2 a k převodu obsahu z Response naleznete zde. Obsah převedený z Response do response 2 beta není s finální verzí response 2 kompatibilní a musí být z původních souborů znovu převeden. Fyzické hlasovací staničky (clickery) nejsou ve verzi 16.1 podporovány. Zákazníci, kteří chtějí nadále fyzické hlasovací zařízení používat, NESMÍ vůbec přejít (upgradovat) na verzi 16.1! Možnost používat aktivitu response 2 je přímo vázána na aktivní předplatné SMART Notebook Subscription.

  2) Pro použití lab aktivit Shout it Out!, response 2 a Monster Quiz je VYŽADOVÁNO přihlášení učitele pomocí vlastního účtu Google, Microsoft Office 365 nebo Microsoft LiveID. Přihlášení je možné skrze menu Účet ve SMART Notebooku a na jeho základě je vygenerováno trvalé ID učitele, ke kterému se mohou žáci přihlašovat nezávisle na typu spuštěné aktivity.

   

 • Jak získat SMART Notebook?

  27.06.2016

  SMART Výukový software, jehož součástí je i SMART Notebook můžete stáhnout ze stránek výrobce.

  Všechny podrobnosti naleznete  v tomto článku.

 • Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů