Nalezeno 26 výsledků

 • Dne 16.8. byla vydána nejnovější verze SMART Výukového softwaru 16.1. Jaké jsou v ní změny?

  17.08.2016

  Společnost SMART Technologies vydala aktualizaci SMART Výukového softwaru. Tato verze s sebou přináší 2 důležité změny:

  1) Komponenta SMART Response byla odstraněna a nahrazena aktivitou SMART response 2. Verze 16.1 již dále neumožňuje používat obsah vytvořený pro původní SMART Response – takový obsah musí být pomocí průvodce převeden do nové verze response 2.

  FAQ k response 2 a k převodu obsahu z Response naleznete zde. Obsah převedený z Response do response 2 beta není s finální verzí response 2 kompatibilní a musí být z původních souborů znovu převeden. Fyzické hlasovací staničky (clickery) nejsou ve verzi 16.1 podporovány. Zákazníci, kteří chtějí nadále fyzické hlasovací zařízení používat, NESMÍ vůbec přejít (upgradovat) na verzi 16.1! Možnost používat aktivitu response 2 je přímo vázána na aktivní předplatné SMART Notebook Subscription.

  2) Pro použití lab aktivit Shout it Out!, response 2 a Monster Quiz je VYŽADOVÁNO přihlášení učitele pomocí vlastního účtu Google, Microsoft Office 365 nebo Microsoft LiveID. Přihlášení je možné skrze menu Účet ve SMART Notebooku a na jeho základě je vygenerováno trvalé ID učitele, ke kterému se mohou žáci přihlašovat nezávisle na typu spuštěné aktivity.

   

 • Jak získat SMART Notebook?

  27.06.2016

  SMART Výukový software, jehož součástí je i SMART Notebook můžete stáhnout ze stránek výrobce.

  Všechny podrobnosti naleznete  v tomto článku.

 • Funguje ve SMART Notebook 15 Lesson Activity Toolkit ( jedná se o interaktíní testy, kvízy.... )?

  25.04.2016

  Před týdnem byla vydána aktuální verze 16.0 školního software SMART a galerie Lesson Activity Toolkit (LAT) včetně interaktivních objektů je v této verzi stále přítomná a plně funkční tak, jak byla v předchozích verzích 15, 14 i 11. Od aktuální verze software (v16.0) probíhá postupné nahrazení nejpoužívanějších aktivních prvků galerie fungujících na zastaralé technologii Adobe Flash prvky s obdobnou funkcionalitou postavené na moderní technologii HTML5, přičemž původní objekty používající Adobe Flash jsou v galerii zatím stále ponechány. Několik nových objektů HTML5 s moderní grafikou a animací v galerii LAT naleznete již ve verzi 16.0 - podmínkou je vybraná instalace galerie LAT v instalačním průvodci.

   

  V některých případech při upgrade software z předchozí verze na verzi 15.x (ne 16.0) došlo k odstranění galerií Essentials for Educators a Lesson Activity Toolkit ze seznamu galerií. Je-li skutečně tato situace důvodem Vašeho dotazu, postupujte prosím pro doplnění galerií do software podle kapitoly K na straně 18 českého návodu na instalaci SMART software: http://ftpsw.avmedia.cz/smarttech/SMART_Education_Software_2015-Instalace_aktivace_sprava.pdf

 • Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů