Nalezeno 25 výsledků

 • SMART Education Software 2015 - časté dotazy

  01.12.2015

  Tento dokument nabízí informace neuvedené v instalačním návodu a řešení situací, kdy není možné nainstalovat nebo řádně provozovat software SMART Education Software 2015 (SES2015) nebo některou z jeho komponent.

  dokument s odpověďmi na časté dotazy

 • SMART Education Software 2014: Instalace, aktivace a správa

  23.10.2015

  V dokumentu ZDE naleznete informace o licenční politice, způsobu získání produktového klíče, návod na instalaci, aktivaci a základní správu software SMART Education Software 2014.

 • SMART Education Software: V software SMART Notebook nefungují interaktivní galerie

  23.10.2015

  Dokument ZDE popisuje postup opravy nefunkčních interaktivních objektů galerie SMART, např. objektů ze skupiny Interaktivní a multimediální galerie SMART Lesson Activity Toolkit (LAT) nebo Základní prvky galerie (Essentials for Educators). Tato chyba se vyskytuje pouze na počítačích s operačním systémem Windows XP, Vista a 7, na počítačích s operačním systémem Windows 8 a 8.1 se zatím nevyskytuje.

 • Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů