31.01.2012
Česká výprava na BETTu Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás reportáž z naší návštěvy největšího evropského veletrhu v oblasti vzdělávání - BETT, který se konal již tradičně v polovině..

15.12.2011
Prezentace nejen na střední škole Veronika Biskupová

Nová kompetence učitelů v umění prezentace není rozvíjena. Malý úvod do problematiky prezentací nejen na střední škole.

21.11.2011
Interaktivní náhledový panel - SMART Podium Veronika Biskupová

Interaktivní panel SMART Podium slouží nejen jako náhledový monitor pro přednášejícího, ale navíc nahradí myš i křídu.

20.10.2011
SMART Board v České televizi Veronika Biskupová

Polední vysílání pořadu Sama doma představilo rodičům interkativní výuku v digitální třídě.

20.10.2011
VeŠkole.cz má tvář Veronika Biskupová

Portál VeŠkole.cz získal 3.místo s soutěži Internet Effectiveness Award 2011.  Chcete vědět více týmu, který pečuje o Vaše výukové materiály, rozdě..

01.05.2011
1. výukový objekt na novém portále

Gratulujeme panu Zdeňku Vlkovi za skvělou inspiraci a jeho výukový objekt Numerace v rámci projektu ESF. Pevně věříme, že další budou následovat.

01.05.2011
Creative Commons

Sdílení výukových objektů je trendem současnosti, stejně však ochrana duševního vlastnictví autorů. Z uvedeného důvodu platí i na území České repub..

25.01.2011
Rodiče vybírají školy s interaktivní výukou Ivana Perničková

Výsledky ankety mezi rodiči budoucích prvňáčků ukázaly, že při výběru školy rodiče posuzují také vybavení moderními učebními pomůckami.