Kostku můžete využít k tisku a slepení, ale také k vložení vlastních obrázků, nebo uložení do galerie SMART Notebooku. Pro zapojení celé třídy do tvorby můžete nechat žáky posílat obrázky z žákovských zařízení přes aktivitu Zapojte se a vytvořit si vlastní kostky s obrázky od žáků.

Datum vložení: 12.12.2019
Kostka - šablona k slepení
SMART Notebook 14 a výše

Hra lodě slouží k rozvoji logického myšlení a představivosti. Tuto šablonu si můžete stáhnout a upravit podle svého - hra se dá hrát jen s geometrickými tvary, ale do tabulky můžete vepsat i písmena, která žáci postupně odkrývají a třeba v každé lodi dostanou slovo, které nějak souvisí s probíraným učivem. Lodě se hodí do každého předmětu.

Datum vložení: 18.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

ŠAK - školní adventní kalendář pro rok 2019. Kalendář je určen pro žáky 2. st. ZŠ, avšak můžete si ho předělat k obrazu svému :-) + obsahuje vánoční kvíz

Datum vložení: 07.11.2019

Doplňující materiály

vánoční kvíz s příšerkami

obrázkové rovnice

vánoční věta

ŠAK - školní adventní kalendář 2019
SMART Notebook 14 a výše

adventní kalendář pro žáky 1. i 2. stupně ZŠ obsahuje aktivity a úkoly, které můžete zařadit do jakékoli hodiny pro navození příjemné atmosféry a chvilek pohody

Datum vložení: 30.11.2017
Antistresový adventní kalendář
SMART Notebook 14 a výše

Materiál slouží jako návod, jak se přihlásit do SMART Learning Suite, u nás česky řečeno do SMART výukového softwaru (SVS) online.

Datum vložení: 21.11.2017
SVS ONLINE
SMART Notebook 14 a výše

Materiál slouží jako návod pro tvorbu lapbooku.

Datum vložení: 11.10.2017

Poznámka hodnotitele: Perfektní průvodce pro výrobu lapbooku.
Lapbook
SMART Notebook 14 a výše

Projekt pro 2. ročník (na přelomu 3. a 4. čtvrtletí), DUM obsahuje úkoly na téma Afrika z předmětů ČJ, M, NS, AJ.

Datum vložení: 10.07.2016
Projekt Afrika
SMART Notebook 14 a výše

Děti se seznámí s částmi lidského těla, párovými a nepárovými orgány, procvičí si prostorovou orientaci, rytmizaci, postřeh i znalosti ze zdravé stravy.

Datum vložení: 12.05.2016
SMART Notebook/SMART Notebook 11