Hra Riskuj, kdy si hráči volí z obodovaných otázek podle náročnosti. Šablona, do které je jen potřeba doplnit text. Stránky jsou navzájem provázány odkazy.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Riskuj, hra, opakování, body, šablona, jeopardy
Datum vložení: 22.05.2009

Flashová animace umístitelná na jakoukoli stránku vytvořenou ve SMART Notebooku. V klasické galerii nenajdete.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Koš, flash, animace, galerie, odpadky, odstranění
Datum vložení: 22.05.2009

Využití SMART Notebooku a jeho jednoduchých animací, které pomůžou při představení a opakování látky.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: smart, notebook, animace,čísla, nápady
Datum vložení: 27.04.2009

Projekt pro 2. ročník (na přelomu 3. a 4. čtvrtletí), DUM obsahuje úkoly na téma Afrika z předmětů ČJ, M, NS, AJ.

Klíčová slova: projekt, Afrika
Datum vložení: 10.07.2016

Děti se seznámí s částmi lidského těla, párovými a nepárovými orgány, procvičí si prostorovou orientaci, rytmizaci, postřeh i znalosti ze zdravé stravy.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: cásti tela, párové a nepárové orgány, zdravá strava, vitamíny, ovoce a zelenina, geometrické tvary, barvy, grafomotorika, velikost a prostorová orientace, rytmizace, postřeh
Datum vložení: 12.05.2016

Žáci diskutují nad způsoby pomáhání ostatním a jak sami pomoc přijímají. Moderním způsobem se jim přibližují některé hudební nástroje. Procvičují si základní a doplňkové barvy. Rozvíjí svou fantazii. Příběh je i v italštině - možnost procvičení cizího jazyka.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: fantazie, pomoc druhému, základní a doplňkové barvy, hudební nástroje
Datum vložení: 08.05.2016

Materiál slouží k opakování hlavních předmětů na konci 5. ročníku.

Poznámka hodnotitele: Zdroj ze školení SNB34
Výzva 51: ne
Klíčová slova: Riskuj, planety, sluneční soustava, dělení se zbytkem, předpony, předložky.
Datum vložení: 20.04.2016

Materiál slouží k zopakování učiva českého jazyka, matematiky a prvouky formou hry

Poznámka hodnotitele: Inspirace ze školení - SNB34 - Další rozvoj pedagogů pracujících ve výuce s interaktivní tabulí
Výzva 51: ne