třídění podstatných jmen

Datum vložení: 16.12.2019

Slova a věty pod tabulkou mají žáci zařadit ke správnému povolání.

Datum vložení: 14.12.2019

Interaktivní tabulka obsahuje 4 další obrázky k tvorbě průběhových tvarů sloves SING, PAINT, GIVE PRESENT, TEACH FRENCH. Správné řešení odkryjete v tabulce. Aktivitu můžete využít jednak k mluvení, ale i pro psaní.

Datum vložení: 14.12.2019

Interaktivní tabulka obsahuje 4 další obrázky k tvorbě průběhových tvarů sloves RAISE, RAKE, SHARE, RUN. Správné řešení odkryjete v tabulce. Aktivitu můžete využít jednak k mluvení, ale i pro psaní.

Datum vložení: 14.12.2019

Tabulka pro vytvoření tvarů průběhového času přítomného, zpětnou vazbu poskytuje stínování tabulky - stačí kliknout na políčko a objeví se správný tvar. Aktivita je určena pro mluvení i psaní a obsahuje 4 obrázky (clean, croos the street, carry trash, help) ze SMART Exchange, můžete si je uložit do galerie SMART Notebooku.

Datum vložení: 14.12.2019

Jobs 4 - 4. sada obrázků s pojmy, žáci mají opravit chyby a pojmy umístit pod správné obrázky

Datum vložení: 02.12.2019

DUA, jobs 3 - další sada obrázků ze SMART Exchange k rozvoji slovní zásoby - povolání, electrician, firewoman, coach, caretaker, cleaner, farmer, mechanic

Datum vložení: 02.12.2019

Flashcards k povoláním - slovíčka s obrázky, grocer, ice-cream worker, gardener, librarian, hairdresser, postman.