Cvičení k tématu colours (barvy) pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami ve výchovném ústavu

Datum vložení: 08.10.2019

Poznámka hodnotitele: materiál ze školení SNB12 - Metodika efektivního zapojení interaktivní tabule do výuky
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Dačického dům v Kutné Hoře a podpůrný materiál pro žáky 2. stupně ZŠ.

Datum vložení: 28.09.2019

Doplňující materiály

křížovka k tisku (zadání v DUMu)

Menší prezentace o největší jaderné havárii v Černobylu v roce 1986.

Datum vložení: 03.08.2019

DUM slouží pro seznámení žáků se čtenářskými strategiemi - tázání, vyjasňování, předvídání, shrnování. Tipy přímo do výuky, jak pracovat s textem.

Datum vložení: 16.05.2019

Doplňující materiály

kartičky k tisku DOCX

prezentace v PDF k tisku

kartičky s postavičkami k tisku PDF

Materiál pro školy k výstavě Pixar - 30 let animace. Motivační úkoly, informace a příprava před návštěvou výstavy. Následný kvíz a reflexe dojmů a poznatků z výstavy.

Datum vložení: 22.03.2019

Datum vložení: 22.03.2019

Ne, nebojte, nebudeme bilancovat, ani nepotřebujeme váhu! Na špejlích budeme balancovat, zaměříme se na rovnováhu!

Datum vložení: 15.12.2018

DUM nabízí několik aktivit pro žáky 6. tříd v předvánočním čase, kterými si žáci zopakují stavbu látek, rozšíří si své pozorovací dovednosti a snad i pokochají nad krásou, kterou umí vyrobit jenom příroda.

Datum vložení: 14.12.2018