17.01.2018
Pozvánka na Fibonacciho šifrování Mgr. Hana Ulíková

Nejspíš vám bude tento název evokovat román Dana Browna Šifra mistra Leonarda (v originále The Da Vinci Code). Ale i pan Fibonacci se jmenoval Leo..

04.01.2018
Klub ředitelů na portále Veškole.cz Karolína Napravilová

Víte, že zde na portále Veškole.cz existuje ředitelská sekce "Klub ředitelů"? Najdete v ní spoustu užitečných informací týkajících se proškolených ..

Nákup pomůcek a vybavení z výzev OP VVV převzato z webu MŠMT

Na základě četných dotazů ředitelů, ředitelek a příjemců zjednodušených projektů na možnost nákupu pomůcek a vybavení z výzev  Operačního prog..

Veselé Vánoce (nejen) s ozobotem Mgr. Michaela Králíková

Také jste se nadchli pro roboty? Chcete si hrát i o Vánocích? Nebo hledáte jen další inspiraci? Zapojte roboty do vánoční atmosféry!

22.11.2017
Tablety All-in-One ve výuce 5. A Mgr. Hana Zbořilová

5. A dostala možnost pracovat v hodinách s multidotykovými tablety, které nám zapůjčila firma AV MEDIA.

02.11.2017
Kroužek robotiky na ZŠ Rýnovice Martin Gembec

Kroužek robotiky na naší škole je veden v duchu STEM, tedy výuky, která propojuje vědu, techniku, inženýrství a matematiku. Proto se také na našich..

31.10.2017