10.07.2015
SMART Notebook - otázky a odpovědi Karolína Napravilová

Připravili jsme pro vás nejčastější otázky a odpovědi na téma softwaru SMART Notebook.

24.06.2015
SMART amp champs – první setkání průkopníků.. Emil Waldhauser

SMART amp postupně získává příznivce v řadách učitelů po Spojených státech a Kanadě, kde vznikly první tzv. Amp Camps, ve kterých se učitelé seznam..

01.06.2015
Přírodní vědy moderně a v týmu - ZŠ Jungman.. Iva Loužecká

Projekt podpory výuky přírodních věd, který dokázal motivovat i ty žáky, kteří před realizací zájem o tyto vědní obory neměli. Jak se jim to povedl..

01.06.2015
10 DŮVODŮ PROČ si učitelé i žáci oblíbili P.. Iva Loužecká

Klíčem k úspěšnému návratu zájmu žáků o přírodní vědy může být badatelská výuka, ve které žáci relativně samostatně poznávají své okolí. V dnešním..

28.05.2015
Využijte období prázdnin k preventivní kont.. Karolína Napravilová

Blížící se letní prázdniny jsou ideální čas, kdy není Vaše AV technika v každodenním provozu a je tedy nejvhodnější k provádění plánovaných zákrok..

28.05.2015
Nová verze software PASCO SPARKvue Karolína Napravilová

POUŽÍVÁTE TABLETY 2v1 DO3DY? Nainstalujte si nejnovější sw pro výuku přírodních věd!

24.05.2015
E-learning v první třídě Ivana Melíšková

V minulém měsíci se mi podařilo vzdělávat jednu žákyni se zlomenou nohou, která se neučila ve škola, ale z domova. Rodiče prvňáčků už si vyzkoušeli..

10.05.2015