V zimním materiálu si děti procvičí grafomotoriku, hlásky, stavbu slova, hledání stejných obrázků.

Datum vložení: 19.01.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

V tomto materiálu si děti procvičí grafomotoriku, počty a pravou a levou stranu.

Předmět: Matematika
Datum vložení: 08.01.2014
SMART Notebook/SMART Notebook 11

V tomto materiálu se seznámíme se zvířátky z lesa. Procvičíme si počty, orientaci v prostoru, logické uvažování a na závěr si pustíme pohádku.

Datum vložení: 11.10.2013
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Výukový materiál je určen jak pro děti, které se poprvé setkávají s interaktivní tabulí, tak pro děti co s ní již pracovaly.

Datum vložení: 17.09.2013
SMART Notebook/SMART Notebook 11

V tomto materiálu si děti procvičí logické myšlení, počty, barvy a ujasnění si počátečního písmena ve slově. Při práci lze zapojit i pohyb dětí.

Předmět: Matematika
Datum vložení: 11.06.2013

Poznámka hodnotitele: Zdroj ze školení SNL
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Procvičte si s dětmi pravou a levou stranu, počty, vymýšlení slov podle písmen, barvy na semaforu.

Datum vložení: 10.05.2013
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Seznámení se s dýchací soustavou, lidským tělem a péčí o zdraví

Datum vložení: 03.05.2013
SMART Notebook/SMART Notebook 11

V tomto materiálu se děti seznámí s orientací v prostoru, grafomotorikou a počty.

Datum vložení: 12.03.2013