Interaktivní jídelníček pro jednotlivé věkové skupiny od malého caparta až po starce

Datum vložení: 30.05.2005
Externí odkaz

reflexní oblouk a jeho činnost v animovaném schématu umožňující i zpětnou vazbu při domácí přípravě žáka

Datum vložení: 22.04.2005
Externí odkaz

Na základě technických znalostí postav vhodný most v různém utváření terénu. Pozor ale, ne každý most se hodí na správné místo. Objasni výhody a nevýhody jednotlivých typů mostů.

Předmět: Fyzika
Datum vložení: 20.03.2005
Externí odkaz

Dynamické schéma fotosyntézy včetně náznaku chemických reakcí umožňuje žákům pochopit základní podstatu této chemické reakce.

Datum vložení: 20.03.2005
Externí odkaz

Pohyb pevninských desek patří k velmi zajímavým geologickým tématům. Ukažte svým žákům, jak se desky v průběhu času posunovaly.

Externí odkaz

Na interaktivní mapě se můžete seznámit s různými světovými ekoregiony a jejich základními definicemi.

Externí odkaz

Interaktivní prezentace sopečné činnosti s možností ovládat některé parametry sil Země. Interaktivní procházka světem sopek

Externí odkaz

Jak jsou buňky veliké? Jak se jeví pod mikroskopem? S pomocí poměrného měřítka poznej velikost jednotlivých buněk.