Opakování hydrosféry

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Procvičování početních operací s desetinnými čísly.

Datum vložení: 18.02.2014

Poznámka hodnotitele: Školení LAT.

Násobení celých čísel

Zautomatizování a procvičení práce s čísly 8 a 9

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žáci z ukázek sami poznají rozdíly mezi vypařováním a varem, zjistí co ovlivňuje rychlost vypařování. Dále se seznámí s teplotou varu, možností jak ji ovlivnit, přeměnou na plyn a skupenským teplem varu.

Předmět: Fyzika
Autor: Petr Palla
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál obsahuje cvičení, která jsou nedílnou součástí hodin Anglického jazyka ve druhém ročníku ZŠ. Do hodin je dobré kdykoliv začlenit 2 aktivity na interaktivní tabuli z tohoto materiálu v rámci opakování učiva. Aktivity slouží k opakování slovní zásoby z okruhů domácí mazlíčci, zvířata v ZOO a také k rozvíjení jednoduché komunikace v AJ. Žáci si osvojují fráze: I have, I like, This is my... a odpovědi na otázky.

Datum vložení: 18.02.2014

Poznámka hodnotitele: Školení SNB1.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál obsahuje přípravná cvičení, cvičení na porovnávání čísel a cvičení, v němž se žáci učí vyhledávat údaje v jednoduchém grafu. Všechna cvičení jsou nedílnou součástí hodin Matematiky v prvním ročníku základní školy. Do hodin je dobré kdykoliv začlenit 1- 3 aktivity na interaktivní tabuli z tohoto materiálu dle možností a schopností žáků. U každé aktivity je popis, jak s ní pracovat a za každou aktivitou je uvedeno řešení.

Datum vložení: 18.02.2014

Poznámka hodnotitele: Školení SNB2.

procvičování desetinných zlomků