Interaktivní záložka odkrývá obrázky tak, aby byl vždy vidět lichý počet. Digitální učební aktivita slouží žákům k vymýšlení a znázorňování svých vlastních příkladů, které pak zapíší na tabuli. Záložku je méžné si uložit do složky Můj obsah ve SMART Notebooku a využít i k jiným účelům - např. při čtení.

Datum vložení: 18.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Žáci mají vyhledat chybně vypočítané příklady a přepsat je do sešitu. Při kontrole mohou žáci ve skupinách u tabule značkami označit správné a špatné příklady. V této digitální učební aktivitě je i zpětná vazba - tabulka obsahuje sloupeček se zakrytými výsledky všech příkladů.

Datum vložení: 18.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Žabí počítání

Datum vložení: 08.11.2019

Poznámka hodnotitele: materiál ze školení SNB12 - Metodika efektivního zapojení interaktivní tabule do výuky
SMART Notebook/SMART Notebook 11

DUM procvičuje znalosti z matematiky pro 1. ročník SŠ - učební obory E

Datum vložení: 31.10.2019

Poznámka hodnotitele: SNB12 - Metodika efektivního zapojení interaktivní tabule do výuky - výstup ze školení

Sčítání a odčítání do 20 s přechodem desítky, úlohy na rozvíjení logického myšlení.

Datum vložení: 30.10.2019

Student páruje graf funkce s předpisem

Datum vložení: 06.10.2019

Doplňující materiály