Tento výukový materiál se dá použít k výkladu a procvičení učiva o Studeném teplotním pásu. Práce je určena na interaktivní tabuli SMART NOTEBOOK.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Tento výukový materiál se dá použít k výkladu a procvičení učiva o Tropickém teplotním pásu. Práce je určena na interaktivní tabuli SMART NOTEBOOK.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Tento výukový materiál se dá použít k výkladu a procvičení učiva o Mírném teplotním pásu. Práce je určena na interaktivní tabuli SMART NOTEBOOK.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žáci přiřazují slova ke vzorům mužského rodu.

Datum vložení: 02.03.2014

Poznámka hodnotitele: SNB1 - Dovednosti s interaktivní tabulí SMART Board - výstup ze školení
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Děti počítají příklady na násobení dvojciferným činitelem, řeší slovní úlohu a v posledním cvičení si zopakují malou násobilku.

Datum vložení: 02.03.2014

Poznámka hodnotitele: SNB3 - Dovednosti pedagoga s interaktivní tabulí SMART Board, zdroj ze školení
SMART Notebook/SMART Notebook 11

DUM obsahuje procvičovací cvičení na vyjmenovaná slova, sloveso být, vyjm. slova po B a sl. příbuzná.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Test je určen k opakování kinematiky, především pak grafického vyjádření různých pohybů. Ověřuje pochopení vztahů mezi veličinami a dále grafického znázornění pohybu.

Předmět: Fyzika
Datum vložení: 02.03.2014

Poznámka hodnotitele: RES - Testování a zpětná vazba s pomocí hlasovacího systému SMART Response, výstup ze školení
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Počáteční psaní, horní oblouk a nácvik psaní písmene m.

Předmět: Český jazyk
Datum vložení: 02.03.2014

Poznámka hodnotitele: SNB34 - Další rozvoj pedagogů pracujících ve výuce s interaktivní tabulí - zdroj ze školení