Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován studentů SŠ. Obsahuje test v RES2, ke kterému je vhodné využít žákovských zařízení.

Datum vložení: 24.10.2018

DUM slouží k procvičování převodů mezi číselnými soustavami a motivaci osvojení s tím spojených znalostí v souvislosti s jejich využitím v oblasti ICT.

Datum vložení: 12.07.2018

Způsoby snižování produkce odpadů včetně plánu odpadového hospodářství a balíčku oběhového hospodářství EU.

Předmět: Ekologie
Datum vložení: 16.05.2018
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál slouží jako příprava před návštěvou Památníku národního útlaku a odboje, nebo jako rekapitulace poznatků před návštěvou

Předmět: Dějepis
Datum vložení: 18.09.2017

Textové materiály, přílohy k powerpointovým prezentacím z meteorologie

Datum vložení: 25.06.2017

Poznámka hodnotitele: Zpracované textové materiály, přílohy k powerpointovým prezentacím z meteorologie

Předpověď počasí, výuka v počítačové učebně

Datum vložení: 25.06.2017

Poznámka hodnotitele: Prezentace PowerPoint.

Fronty a vzduchové hmoty

Poznámka hodnotitele: Prezentace PowerPoint