06.09.2018
Konference učitelů interaktivní výuky 2018,.. Klára Borečková

Také letos se uskutečnilo každoroční letní setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA. Pedagogové z celé České r..

04.09.2018
Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..

31.08.2018
Novinky ve SMART Výukovém softwaru verze 2018 Mgr. Nela Votápková

Od letošního června je dostupný upgrade SMART Výukového softwaru (zkráceně SVS) verze 18. Co je nového a co je jinak, na to se podíváme společně.

Tandemová výuka – jak na to Ing. Alexandr Fales

V minulém článku jsme si řekli, o čem tandem je, jaké má přednosti a úskalí. Dnes si popíšeme realizaci této zajímavé a inspirující formy výuky. N..

Badatelské kluby, EU šablony II a CKP Mgr. Iva Loužecká

...aneb rozvoj přírodovědného vzdělávání. Plánujete využít EU šablony II pro vybavení přírodovědné učebny a realizaci polytechnického vzdělá..