Polytechnické vzdělávání s AV MEDIA Mgr. Štěpánka Baierlová

V rámci EU Šablon II proběhlo dotazníkové šetření a některé školy zjistily, že by měly posílit polytechnické vzdělávání. Jak by polytechnické vzděl..

Stavebnice VEX na 10. ZŠ v Plzni Mgr. Pavla Sýkorová

Problematice algoritmizace a programování se na naší škole v rámci výuky informatiky věnujeme již několik let. V polovině října se žáci a učitelé ..

LAT vs. LAB Mgr. Nela Votápková

Jak převést flashový obsah ve SMART Výukovém softwaru? Adobe Flash nebudou nadále podporovány, a to od roku 2020. My se však na tuto situaci připra..

09.04.2018
Plickers Mgr. Pavla Sýkorová

Chcete od žáků získat rychlou zpětnou vazbu? Chybí studentům ve třídě wifi a máte jen svůj tablet nebo mobilní telefon připojený k internetu? Jed..

28.03.2018
ARUS - Akademie pro řízení úspěšné školy Ivana Melíšková

Ředitelé, těšte se :-) V rámci výzvy Budování kapacit II byl schválen a doporučen k realizaci náš projekt Akademie pro řízení úspěš..

28.03.2018
20 aktivit s tabulkou ve SMART Notebooku Mgr. Martina Štikarovská

Na školeních se ukazuje, jak jsou učitelé překvapení z toho, co všechno tabulka ve SMART Notebooku umí (ve srovnání s jinými programy). Určitě s..

27.03.2018
Fibonacciho šifrování Mgr. Hana Ulíková

Není to tak dávno, kdy jsem zvala všechny zájemce k účasti na online setkání tří škol s panem Fibonaccim. A bylo to opravdu povedené setkání, dok..

Cesta za pokladem - skupinová výuka v matem.. Mgr. Vladimíra Mačková

V den vysvědčení jsme se rozhodli zpříjemnit si tvořivě matematiku, aby „počítání“ bavilo většinu dětí.