29.11.2016
Od frontální ke skupinové a individualizova.. Ivana Melíšková

Frontální výuka může být moderní, a dělá-li se dobře, i efektivní. Nedílnou součástí moderní výuky však je skupinová výuka, na niž je kladen stále ..

21.10.2016
Robotel Homework v praxi Karolína Napravilová

Jak probíhá na ZŠ a MŠ Krouna výuka angličtiny se softwarem kanadské společnosti Robotel?

12.10.2016
Cizí jazyky očima garanta školení Mgr. Miroslav Půža, Ph.D.

V dnešním světě se bez znalosti cizích jazyků neobejdeme. Angličtina se stala jakýmsi esperantem současnosti a potřeba znát více než jeden cizí ja..

12.10.2016
Otevíráme nové možnosti pedagogům MŠ Mgr. Dagmar Nebuželská

Každý rok si po zápise nových dětí do prvních tříd říkám, proč jsou mezi dětmi takové rozdíly. Proč některé děti tak špatně mluví? Čím to je, že ..

11.10.2016
Čtenářská gramotnost očima garanta školení Mgr. Martina Vokounová

V dnešním světě moderních technologií máme spoustu možností, jak si zjednodušit výuku. Já a můj tým, jsme pro vás připravili nová školení do EU š..

03.10.2016
Matematická gramotnost očima garanta školení Ing. Alexandr Fales

Už nějakou dobu sleduji žáky a jejich lehce upadající zájem o matematiku jako takovou a říkám si, čím to asi je. Odpověď je celkem jednoduc..

01.10.2016
Do hlubin vesmíru! Michaela Králíková

Tip na celodenní výlet pro jednotlivce i celou třídu.

05.09.2016
Provedeme vás šablonami Ivana Melíšková

Ještě jste se EU šablonám nevěnovali? Nevíte, kde začít? Zdá se vám těch pokynů a omezení mnoho? Pomůžeme Vám si informace utřídit a ukážeme cestu,..