Antistresový adventní kalendář do školy Mgr. Nela Votápková

Asi každý z nás si kdykoli na požádání vzpomene, co ho ve škole štvalo, co ho nebavilo a také na to, co ho stresovalo. Pamatujete? Byla to písemka ..

22.11.2017
SVS ONLINE = SMART Výukový software ONLINE Mgr. Nela Votápková

Chtěli byste využít s vašimi žáky možnost individuálního přístupu pomocí interaktivních cvičení, zajímavých aktivit vytvořených za pomoci SMART lab..

22.11.2017
Techambition – aneb jak učit středoškolskou.. Mgr. Anna Dravecká

Asi každý středoškolský učitel se snaží, co nejefektivněji a co nejjednodušeji studentům středních škol přiblížit a vysvětlit matematiku. K tomu s..

30.10.2017
Centra kolegiální podpory pro přírodní vědy.. Andrea Jahnická

S rokem 2018 se ve všech krajích České republiky otevřou nová Centra kolegiální podpory v rámci projektu "ROZVOJ KREATIVITY VE VÝUCE PŘÍRODOVĚDNÝCH..

18.10.2017
Tandemová výuka - nic lepšího neznám Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem tandemová výuka? Jde o speciální druh výuky, též označované jako párová, kdy jsou během výuky ve třídě dva učitelé nebo..

15.08.2017
Zvyšování gramotnosti pedagogů SŠ v oblasti.. Mgr. Hana Ulíková

...aneb svět jde dál a my učitelé nesmíme zůstat pozadu! Ačkoli vzpomínám na své učitelské začátky s křídou a ošoupanými učebnicemi ráda, je v mém..

18.07.2017
Jazyková laboratoř Robotel SmartClass+ a in.. Mgr. Roman Kopecký

Mám to štěstí, že již 6 let mohu používat jazykovou laboratoř Robotel SmartClass+, která dodává výuce jazyků úplně jinou dimenzi. Musím říci, že ..

20.06.2017
Dotykový displej Prowise – závěrečná reflexe Kateřina Kvízová

V tomto školním roce 2016/17 se mi dostalo veliké výsady, neboť byl do naší třídy 2. A firmou AV media nainstalován nový dotykový displej (touchscr..