05.09.2016
Konference učitelů interaktivních technolog.. Klára Borečková

Také letos se sjela padesátka nejlepších lektorů, aby se zúčastnila každoročního letního setkání lektorů AV MEDIA a načerpala nové vědomosti, pozn..

24.06.2016
Vyhlášení ŠABLON PRO MŠ A ZŠ I. - Výzvy č. .. Andrea Jahnická

Řídicí orgán OP VVV vyhlásil dne 23. června 2016 výzvy č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I ..

04.05.2016
Metody badatelské výuky s PASCO Sensorium Iva Loužecká

PASCO Sensorium v hodinách přírodních věd a metody jejich využití při badatelské výuce na různých stupních vzdělávání jsou hlavními tématy tohoto č..

14.04.2016
Připravovaná výzva MŠMT – Šablony pro MŠ a .. Mgr. Andrea Jahnická

Ve čtvrtek 7. 4. 2016 bylo zveřejněno AVIZO výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro mateřské a základní školy I..

05.04.2016
Konference „Počítač ve škole“ Mgr. Hana Hyksová

Chcete získat nejnovější informace z oblasti ICT? Chcete si vyměňovat a sdílet nové informace? Toužíte být mezi skupinou nadšenců a super lidiček? ..

01.04.2016
Nadané dítě – rozvoj potenciálu a vedení dě.. Miloslav Hubatka

Seminář zaměřený na rozvoj nadání a talentu dětí na školách. Díky tématu inkluze, která hýbe pedagogickou i laickou veřejností, nám zcela ze..

18.03.2016
Konference FRAUS pro učitele cizích jazyků .. Klára Borečková

Vyberte si z pestré nabídky více než dvaceti seminářů a přijďte spolu s námi načerpat inspiraci do svých hodin angličtiny, němčiny, francouzštiny..

03.03.2016
Výzva 51 a její odkaz Alexandr Fales

Z pohledu lektora a mentora musím konstatovat, že tento projekt skutečně přinesl zapojeným školám to, co ve většině případů potřebovaly. MŠMT nemá ..