16.01.2019
Hledáme pilotní školy Ivana Melíšková

Chcete zmapovat a především systematicky posunout digitální kompetence vašeho učitelského sboru? Chystáme projekt v rámci tzv. Výzvy 67 a hledám..

08.01.2019
DVPP do šablon II - cizí jazyky Roman Kopecký

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních v..

08.01.2019
Lednové setkání lektorů AV MEDIA 2019 Klára Borečková

Začátek roku 2019 jsme již tradičně využili k pravidelnému setkání a rozvoji lektorů AV MEDIA. Setkání lektorů, nebo-li Konference u..

15.12.2018
Vánoční rovnováha! Mgr. Michaela Králíková

Ne, nebojte, nebudeme bilancovat, ani nepotřebujeme váhu! Na špejlích budeme balancovat, zaměříme se na rovnováhu!

Vánoce naslano! Mgr. Michaela Králíková

Nenabízím recept na slané vánoční dobroty, i když o soli a přípravě na Vánoce bude řeč. Podívejte se se mnou, jak může být fyzika krásná a jak nám..

08.12.2018
Vánoční točení s baterií a magnetem Mgr. Michaela Králíková