VR brýle (3D brýle Class VR) ve výuce na ZŠ.. Martin Gembec

Zkušenost Lenky Novákové ze ZŠ Karla Hynka Máchy v Doksech s brýlemi ClassvR, jak ji prezentovala na únorovém setkání Digicentra v Liberci. Převzat..

TOGlic Premium za jedinečnou cenu Karolína Napravilová

Využijte tuto neopakovatelnou nabídku a pořiďte si do školy licenci TOGlic Premium.

Máte přístup k nejnovějším funkcím SMART Vý.. Antonín Růžička

Mají všichni vaši učitelé přístup k nejnovějším funkcím SMART Výukového softwaru? Využijte zbytkových peněz a prodlužte platnost vaší školní licenc..

VEX 123 - Sbírka výukových materiálů pro 4... Ivana Melíšková

Pro začínající školní rok je vám nově k dispozici sbírka výukových materiálů pro robotiku s VEX 123. Autorem je Mgr. Milan Šatra. Sbírku si můžete ..