18.04.2012
Přírodní vědy – zajímavé odkazy Josef Mach

Vyzkoušejte ve výuce přírodních věd na základní i střední škole dostupné výukové aktivity na internetu pro zapojení studentů u tabule příp. ve skup..

23.03.2012
Matematické hřiště Josef Mach

Prozkoumejte hry, které vtáhnou žáky do učení zábavnou formou.

22.03.2012
Kritéria hodnocení na VeŠkole.cz - hodnocen.. Josef Mach

Seznamte se s kritérii pro hodnocení nahraných výukových hodin na portál VeŠkole.cz. Jak jsou hodnoceny vaše DUMy?

01.03.2012
DUMy on-line: na VeŠkole.cz Ivana Melíšková

Hledáte kvalitní DUMy? Potřebujete internetové úložiště pro sdílení DUMů jakožto výstupů EU projektu? Jasná odpověď: www.VeSkole.cz . Neztrácejte ..

27.02.2012
Sdílejte své zdroje a zkušenosti nejen s vy.. Josef Mach

Vytváříte digitální učební materiály (DUMy) a ověřujete je ve výuce. Sdílejte své zdroje, zkušenosti a výsledky s ostatními na portále VeŠkole.cz.

27.02.2012
Jak se naučit efektivně využívat interaktiv.. Josef Mach

Chcete získat potřebné informace a prakticky si osvojit metody, tipy a triky k efektivnímu využití interaktivní tabule SMART Board. Můžete se zúčas..

17.02.2012