Informace a registrace na www.inovacevevyuce.cz

Regionální konference pro vedení škol a všechny, kterým na vzdělávání záleží. Co účastí na konferenci získáte? Ucelené informace na kvalitně připravených přednáškách, nové zkušenosti a dovednosti na inspirujících workshopech, tipy do výuky, výstupy pro projekt „Šablony“ a výukové materiály, certifikát o účasti na konferenci.

Místo konání: CENTRUM ROBOTIKY, Cukrovarská 23C, Plzeň 3 – Jižní Předměstí, 301 00
20.03.2019

Zveme Vás na konferenci Robotika jako nástroj pro rozvoj klíčových kompetencí . Využití nových technologií ve výuce informatiky a polytechnických věd zvyšuje atraktivnost těchto předmětů pro žáky a podporuje tak jejich zájem o studium těchto oborů. Robotika navíc podporuje iniciativu a kreativitu žáků, umožňuje jim získávat dovednosti i znalosti napříč předměty, posiluje výuku klíčových i průřezových kompetencí.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, s.r.o., Dvouletky 529/42, Praha 10
Délka: Celodenní
Cena: Zdarma

Workshop je určen pouze vedoucím přihlášených soutěžních týmů – učitelům.

Místo konání: Konferenční centrum GreenPoint, s.r.o., Dvouletky 529/42, Praha

Místo konání: Základní škola, Ústí nad Labem, Mírová 2734/4
Kraj: Ústecký
27.03.2019