Sledujte pokrok jednotlivých žáků i celé třídy

Oblíbili jste si rychlé hravé aktivity ve SMART Lumio? Zajímá vás, které otázky dělají žákům největší problémy a je třeba látku ješte procvičit? Nově pomocí Řídicího panelu můžete sledovat, jak si vaši žáci aktuálně vedou při řešení úloh. Zobrazit si můžete buď informace o práci celé třídy, nebo můžete sledovat individuální práci žáků.

U vybraných LAB aktivit byl nyní přidán tzv. Řídicí panel. Platí to pro aktivity:
• Dejte k sobě!
• Super řazení
• Seřazení

Před spuštěním těchto tří aktivit vám bude nabídnuta možnost spuštění:

V Přehledu tříd můžete vidět např.

• kolik žáků již aktivitu dokončilo

• jaké je průměrné dosažené skóre

• doba trvání průběhu aktivity

• nejčastější špatné odpovědi

Aby bylo možné tyto přehledy vidět, je nutné mít zapnutou volbu pro zobrazení výsledků:

Při zvolení možnosti Pokroku studentů jsou nejdříve výsledky kvůli ochraně dat při zobrazování na velkých zobrazovacích zařízeních zobrazeny rozmazaně. Teprve po potvrzení pro zobrazení se ukáží jména připojených žáků a jejich výsledky. Kliknutím na pole libovolného žáka uvidíte podrobnější informace.

Hvězdička se zobrazí u jména žáků, kteří se přihlásili jako host.

Na co si dát pozor:
Informace o aktivitě se zaznamenají po prvním ukončení aktivity žákem. Po případném resetu aktivity se již nové informace neukládají.
Informace o aktivitě se liší v závislosti na typu právě probíhající aktivity.

Jak na to? Zkuste našeho průvodce krok za krokem: Obsah | smartlumio.cz