Instruktážní videa technické podpory

Připravili jsme pro Vás sadu instruktážních videí na provádění základních servisních úkonů.

Naším cílem je dát školám instruktážní nástroj, pomocí kterého budou sami schopni provádět jednoduché servisní činnosti a to vše bezpečně, bez obav a v odpovídající kvalitě.

Náš youtube kanál AV MEDIA pro školy Vám nově nabízí hned několik video návodů, které najdete v podsekci Technická podpora. Najdete zde například, jak jednoduše vyměnit lampu či filtr projektoru NEC nebo Epson.

Počet videí není konečný, pracujeme na jeho navýšení o činnosti, které nevyžadují speciální kvalifikaci. Pokud Vás napadá technická, servisní činnost, kterou byste mohli vykonávat sami a v aktuální sadě chybí, neváhejte nám zaslat své tipy na adresu info@veskole.cz.