Cvičení ve formátu SMART nyní NOVĚ na flexibooks.cz

Od 1. 9. 2017 budou vybrané elektronické příručky učitele z produkce Nakladatelství Fraus doplněny o sadu interaktivních cvičení ve formátu SMART Notebook, resp. SMART Výukového softwaru. Celkem se jedná o 2 500 cvičení k vybraným učebnicím pro 1. a 2. stupeň ZŠ a VG – pro Český jazyk, Matematiku a na druhém stupni vedle těchto předmětů také ostatní přírodní vědy.

Tato cvičení vznikla ve spolupráci Nakladatelství Fraus, s.r.o. a společnosti AV MEDIA, a.s., na samotném převodu pracovali vybraní SMART lektoři, takže jsou připravena učiteli z praxe. 

Sady cvičení budou umístěny na samostatné stránce v elektronické podobě příručky učitele, tedy budou součástí učitelské licence, resp. školní multilicence. Všichni zákazníci, kteří si v minulosti učitelskou licenci/školní multilicenci vybraných produktů zakoupili, obdrží tato cvičení v rámci aktualizace ZDARMA.

Více informací na https://flexibooks.cz/cviceni-ve-formatu-smart-nyni-nove-na-flexibookscz 

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů