ARUS: Podpora kompetencí vedoucích pedagogických pracovníků škol v oblasti zavádění formativního hodnocení pro vedoucí pedagogické pracovníky MŠ a SPgŠ

Tato registrace je předběžná - zařazení do pilotní skupiny či na seznam náhradníků Vám bude potvrzeno během září.

Program setkání

Formativní hodnocení jeho vliv, výhody a přínosy patří do moderní školy a jeho znalost a schopnost zavádění do praxe patří i do výbavy moderního školského managementu. Tento model se zabývá nejen výhody a přínosy formativního hodnocení, ale především nabízí především vedení škol nástroje a procesy pro úspěšné zvládnutí a zavedení do všech typů škol.

Kromě části teoretické bude velký důraz kladen na část praktickou, která bude obsahovat jednak příklady dobré práce v ČR i v zahraničí jakožto vzory nápodoby a užitku pro školy. Dále konkrétní kazuistiky, modelové příklady i simulace spojené s jednotlivými fázemi a cíli realizace na každém typu školy.

Poznámka

Jedná se o pilotní ověření připravovaného DVPP - program není akreditován

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)