ROB 2 - Aktivizace studentů s multimediální jazykovou laboratoří (úroveň mírně pokročilý)

školení určené jen pro tuto školu

Navazující kurz pro mírně pokročilé představuje rozvíjející funkce a metodiku práce s digitálním systémem pro multimediální jazykové laboratoře ROBOTEL SmartClass+ vedoucí ke zvýšení efektivity výuky díky vyšší aktivaci a motivaci studentů. Nastíní úlohu a postavení digitální laboratoře ve vyučování, úlohu učitele jako toho, kdo je zodpovědný za strukturu hodiny a cíleného zapojení technologií.

Program setkání

Po absolvování školení uživatel:

• bude umět použít digitální jazykovou laboratoř ve výuce

• zná typy a druhy aktivit

• umí zvolit odpovídající aktivitu dané naplánované činnosti ve vyučovací hodině

• umí se připravit na hodinu s digitální jazykovou laboratoří

• využívá dostupné multimediální zdroje a vytváří vlastní procvičovací aktivity, vytváří a třídí si vlastní knihovnu výukových materiálů a dokáže ji sdílet s kolegy

• obohatí jazykové vyučování o multimediální aktivity na digitální jazykové laboratoři ROBOTEL, které pomohou k dosažení kvalitnějšího výsledku

Poznámka

Školení probíhá na poslední verzi SW a podmínkou je plně funkční učebna - zejména u starších instalací doporučujeme provedení profylaxe (kontroly) učebny před realizací školení.

Tento termín je již plně obsazen