Určeno poue pro ZŠ Praha - Petrovice   Vzdělávací akce je koncipována tak, že umožňuje zajistit vzdělávání pro celý pedagogický sbor či jeho podstatnou část tak, aby bylo možné z podpořené skupiny pedagogů vytvořit tým s inovačním potenciálem schopným působit na kompetence, ale i hodnoty a postoje ostatních pedagogů ve škole. Vzdělávání povede k pochopení filozofie společného vzdělávání . Zvýší právní podvědomí účastníků, ozřejmí legislativní rámec společného vzdělávání a tím přispěje ke změně sociálního klimatu školy. Program podpoří v dané škole koncept společného vzdělávání. Kurz přispěje k rozvoji kompetencí pedagogů pro práci s heterogenní skupinou žáků, ve které jsou vzdělávání i žáci s potřebou podpůrných opatření (včetně těch v prvním stupni podpory).

Místo konání: Základní škola, Praha, Dopplerova 351
Kraj: Praha
Cena: 1 250 Kč s DPH
23.01.2019

Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
Kraj: Praha
24.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy ZŠ Bolevecká, Plzeň a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: Bolevecká základní škola, Plzeň, nám. Odboje 18
28.01.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ Rovento pod Troskami. Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola, Rovensko pod Troskami, Revoluční 413
30.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy 10. ZŠ Plzeň (1. skupina) a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: 10. základní škola, Plzeň, nám. Míru 6
31.01.2019

Školení je určeno pouze pro pedagogy 10. ZŠ Plzeň (2. skupina) a je ZDARMA. Při registraci zvolte způsob platby na fakturu, nebude Vám nic účtováno.

Místo konání: 10. základní škola, Plzeň, nám. Míru 6
31.01.2019

Školení je určeno pouze pro Gymnázium M.Koperníka, Bílovec. Cílem školení je podpořit profesní růst pedagogických pracovníků pomocí dlouhodobého vzdělávaní a průběžného sebevzděláváním. Školení je zaměřeno na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních vyučovacích metod v oblasti rozvoje cizích jazyků na 1. a 2. stupni ZŠ. Vzdělávací cíle jsou sestaveny z perspektivy účastníka školení: Účastníci dokáží zvolit a zpracovat vhodnou SMART lab aktivitu. Účastníci umí vytvořit jednoduchý test v systému SMART response 2, spustit ho pro žáky a zpracovat vyhodnocení. Účastníci vytvoří výukovou aktivitu, podpořenou audio-video materiálem. Účastníci se zaměří na využívání jazykové laboratoře Robotel a její konkrétní funkce

Místo konání: Gymnázium M. Koperníka, Bílovec, 17. listopadu 526
Cena: 1 800 Kč s DPH
01.02.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ Kamenné Žehrovice. Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: Základní škola, Kamenné Žehrovice, Karlovarská třída 150
Cena: 1 250 Kč s DPH