WEB - Internetové zdroje k výuce cizích jazyků

Hledáte novinky, které obohatí vaši výuku jazyků? Přihlaste se na náš webinář, kde si ukážeme ověřené zdroje a online nástroje na internetu, vhodné pro výuku cizích jazyků a domácí přípravu žáků.

Program setkání

Během webináře Vám poodkryjeme pokličku z hrnce těch nejzajímavějších zdrojů, které ve svých hodinách využívají naši nejlepší lektoři (učitelé). Jedná se o praxí prověřené zdroje, které v hodinách opravdu fungují, a které obohatí vaši výuku. Tento seznam zdrojů je našimi lektory neustále doplňován a inovován, takže se můžete těšit na ty nejlepší nápady, které internet nabízí. Určitě i Vy používáte spoustu zajímavých zdrojů, tak pokud budete chtít, můžete se o ně s námi během webináře podělit. Neváhejte a přihlašte se na náš webinář.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)