WEB - Inspirativní webinář - Užitečné zdroje na internetu

Program setkání

V prostředí internetu existuje množství zajímavých zdrojů a on-line aplikací, které umožňují efektivně zapojit žáka prostřednictvím interaktivní tabule nebo vlastních notebooků, tabletů a chytrých telefonů. Představím on-line aplikace, pomocí kterých vytvoříte rychle a jednoduše vlastní aktivitu. Zjistíte, kde je možné najít již vytvořené zajímavé aktivity do vyučovacích hodin pro využití na interaktivní tabuli nebo zařízeních žáků. Seznámíte se s rozsáhlou databází volně dostupných obrázků na internetu a možnostmi vložení do vlastního výukového materiálu a sdílení s žáky.

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje: internet
a videokonferenční systém SMART Bridgit.
Přihlašovací údaje a návod, jak se připojit k webináři, obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu. Nutná je registrace na školení nejpozději hodinu před startem webináře.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)