Nalezeno 39 výsledků

Materiál je určený k opakování a procvičení učiva o životě v pravěku. Umožňuje systematizovat probrané pojmy. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat klíčové informace. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena pracovními listy a zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ve třídě nebo samostatnou práci žáků.

SMART Notebook/SMART Notebook 11
Více
Výzva 51: ne
Klíčová slova: pravěk, časová přímka, život v pravěku
Datum vložení: 27.11.2014

Materiál je určený k vyvození učiva o životě na našem území v době pravěku. Umožňuje poznávat nové pojmy a umístěnými odkazy na fotografie a webové stránky vytvářet názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu . Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ve třídě nebo samostatnou přípravu žáků.

SMART Notebook/SMART Notebook 11
Více
Výzva 51: ne
Klíčová slova: pravěk, doba kamenná, bronzová, železná, Keltové
Datum vložení: 26.11.2014

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 6 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce. Není nutno mít naistalován kompletní software SmartNotebook, stačí jeho jednodušší verze Smart Noebook Active Viewer.

Předmět: Matematika
SMART Notebook/SMART Notebook 11
Více
Výzva 51: ne
Klíčová slova: čísla do 10 000, zaokrouhlování na desítky, zaokrouhlování na stovky, zaokrouhlování na tisíce, odhad
Datum vložení: 26.11.2014

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 5 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce. Není nutno mít naistalován kompletní software SmartNotebook, stačí jeho jednodušší verze Smart Noebook Active Viewer.

Předmět: Matematika
SMART Notebook/SMART Notebook 11
Více
Výzva 51: ne
Klíčová slova: čísla do 10 000, pamětné sčítání, odčítání
Datum vložení: 24.11.2014

Materiál je určen k samostatné práci žáků, k procvičení učiva na interaktivní tabuli i na žákovských zařízeních - tabletech, noteboocích apod. Soubor obsahuje 8 cvičení, pokyny ke každému cvičení i řešení jsou uvedeny na stránce. Není nutno mít naistalován kompletní software SmartNotebook, stačí jeho jednodušší verze Smart Noebook Active Viewer.

Předmět: Matematika
SMART Notebook/SMART Notebook 11
Více
Výzva 51: ne
Klíčová slova: čísla do 10 000, násobení a dělení deseti, stem, tisícem, jednotky délky, hmotnosti, objemu, převody jednotek
Datum vložení: 24.11.2014

Materiál je určený k vyvození a rozšíření učiva o uměleckých slozích. Umožňuje poznávat nové pojmy, systematizovat a porovnávat je s dříve získanými vědomosti. Prostřednictvím fotografií a odkazů na webové stránky vytváří názornou představu žáka během výkladu. Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu. Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ve třídě.

SMART Notebook/SMART Notebook 11
Více
Výzva 51: ne
Klíčová slova: romantismus, romantická literatura, hudba, architektura, malířství, Erben, Mácha, Němcová, Smetana, Dvořák, Mánes
Datum vložení: 17.11.2014

Materiál je určený k vyvození a rozšíření učiva o vynálezech konce 18. a počátku 19. století. Umožňuje poznávat nové pojmy, systematizovat a porovnávat je s dříve získanými vědomosti. Prostřednictvím fotografií a odkazů na webové stránky vytváří názornou představu žáka během výkladu. ?Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k ?zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu . Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena zpětnou vazbou se správným řešením, jsou využitelná i pro diferenciovanou práci ve třídě.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: manufaktura, vodní mlýn, parní stroj, parní lokomotiva, parní válec, parní automobil, lodní šroub, hromosvod, ruchadlo
Datum vložení: 17.11.2014

Materiál je určený k vyvození a rozšíření učiva o národním obrození. Umožňuje poznávat nové pojmy, systematizovat a porovnávat je s ?dříve získanými vědomosti. Prostřednictvím fotografií a odkazů na webové stránky vytváří názornou představu žáka během výkladu. ?Využitím interaktivních funkcí, které tabule nabízí, lze při samotném výkladu usměrňovat žákovu pozornost a zdůrazňovat informace k ?zapamatování. Stručné, srozumitelné poznámky v prezentaci pomáhají k orientaci v materiálu . Cvičení v tomto materiálu jsou opatřena zpětnou vazbou se správným řešením.

SMART Notebook/SMART Notebook 11
Více
Výzva 51: ne
Klíčová slova: Národní obrození, buditelé, vlastenci, Palacký, Dobrovský, Jungman, Tyl, Škroup,
Datum vložení: 12.11.2014

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů