Rozšiřuje a prohlubuje si dovednosti potřebné pro orientaci polohy Evropy.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Evropa, poloostrov, ostrov, světadíl, oceán
Datum vložení: 08.02.2019

Rozšiřuje si a prohlubuje dovednosti potřebné pro orientaci v evropském prostředí.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: povrch, vodstvo, nížiny, poloostrovy, pohoří
Datum vložení: 07.02.2019

Prezentace nabízí cvičení, aktivity a také důležitý výklad do hodiny vlastivědy. Úkoly jsou označeny žlutou hvězdičkou.

Předmět: Vlastivěda
Autor: Jan Prucek
Poznámka hodnotitele: výstup ze školení SNB34 - Další rozvoj pedagogů pracujících ve výuce s interaktivní tabulí
Výzva 51: ne
Klíčová slova: vlastivěda, opakování, vodstvo, řeky, Česká republika, atlas, doplňovačka, kvíz, úmoří, povodí, jezero, rybník
Datum vložení: 19.06.2018

Žáci si upevňují znalosti týkající se rozkvětu českého státu ve 13.století.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Přemysl Otakar I., Václav I., Anežka Česká, Přemysl Otakar II., Václav II., Václav III.
Datum vložení: 10.05.2018

Žáci si ujasní vládu prvních Přemyslovců.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: Bořivoj, Václav, Slavníkovci, Oldřich, Vratislav II.
Datum vložení: 12.04.2018

Žáci si prověřují své znalosti z období Velkomoravské říše.

Klíčová slova: Rastislav, Svatopluk, Cyril, Metoděj
Datum vložení: 22.03.2018
Poznámka hodnotitele: Prezentace v Power Point
Výzva 51: ne
Klíčová slova: Kraj Královehradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezský a Zlínský.
Datum vložení: 13.11.2017

Žáci si procvičují základní znalosti týkající se některých krajů ČR formou hry: RISKUJ.

Poznámka hodnotitele: Hra Riskuj - perfektní inspirace
Výzva 51: ne
Klíčová slova: Kraj Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký a Liberecký.
Datum vložení: 25.10.2017