Dum vysvětluje tvorbu podmiňovacího způsobu a podmínkových vět

Poznámka hodnotitele: Inspirace ze školení SNB1 - Dovednosti s interaktivní tabulí SMART Board - úroveň ZAČÁTEČNÍK
Výzva 51: ne
Klíčová slova: coditionnel, phrases conditionnelles, podmiňovací způsob, podmínkové věty
Datum vložení: 21.02.2016

Po pozorném shlédnutí výukového videoklipu o cestě po zemích světa žáci odpovídají na připravené otázky (kvíz RESPONSE).

Výzva 51: ne
Klíčová slova: response, kvíz, video, les pays, chanson, lektor
Datum vložení: 13.07.2014

Motivační hra se slovíčy, která využívá prvek Extreme Collaboration (XC) pro SMART Notebook™. Většího zapojení žáků je zajištěno využitím žákovských zařízení (netbooků, tabletů atd.) a interaktivní tabule SMART Board®.

Poznámka hodnotitele: Extreme Colaboration včetně návodu.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: lektor, français, jeu, extreme collaboration, XC
Datum vložení: 01.04.2013

Cílem tohoto materiálu je nácvik výslovnosti (vybraných francouzských jmen). K procvičení nacvičovaných jevů pak slouží interaktivní poslechová cvičení a hra.

Výzva 51: ne
Klíčová slova: lektor, français, prononciation, exercice, jeu
Datum vložení: 07.02.2013

Výukový materiál slouží k seznámení žáků s předložkami místa a k následnému procvičení získaných znalostí. K ověření znalostí je určen kvíz (RESPONSE).

Výzva 51: ne
Klíčová slova: lektor, français, prépositions, response, exercices, lexique
Datum vložení: 03.01.2013

Výukový materiál slouží k seznámení žáků s francouzskými čísly od

Výzva 51: ne
Klíčová slova: lektor, français, nombres, numéros, response, jeux, exercices, lexique, devinette
Datum vložení: 17.12.2012

Jednoduchá hra slouží k procvičování tématické slovní ?zásoby (ovoce).

Poznámka hodnotitele: Perfektní!!!!
Výzva 51: ne
Klíčová slova: français, fruits, lektor
Datum vložení: 11.10.2012

Výukový materiál zpracovává téma svátku Tří králů. Tradiční oslava se neobejde bez Tříkrálového koláče, seznámíme se tedy i s receptem a pracovním postupem.

Poznámka hodnotitele: Vyýborná práce - doporučuji.
Výzva 51: ne
Klíčová slova: épiphanie, trois rois, galette
Datum vložení: 08.01.2012