SNB34 - Další rozvoj pedagogů pracujících ve výuce s interaktivní tabulí

Vzdělávací cíl:

• Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu.
  • Znát zdroje výukového obsahu, který lze využít při individuální
    a skupinové práci žáků / studentů.
  • Seznámení s pokročilými možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook.
  • Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky na pokročilé úrovni.
  • Získat tipy a triky, jak si organizovat a vytvářet databázi výukových souborů v položce Galerie – Můj obsah.
  • Znát pokročilé grafické a typologické pravidla při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnosti využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR.
  • Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.
  • Umět exportovat výukový materiál do různých formátů, tipy
    jak je metodicky dále využít.

Program setkání

Dovednosti školení SNB3 + SNB4 spojené v celodenní školení.

Po absolvování kurzu uživatel:

• ví, v kterých fázích výuky je možné interaktivní tabuli využít

• bude znát další možnosti využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook

• umí využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce (lab, res2, amp, notebook)

• zná tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků

• umí exportovat výukové přípravy do jiných formátů

• umí strukturovat výukovou lekci a podpořit tak žákovo vnímání systému a mezipředmětových vztahů

• umí ukládat vlastní výukové objekty do databází a vracet se
    k nim v dalších letech praxe

• zná možnosti využití výukového obsahu, který je k dispozici
    on-line na portále veskole.cz

Poznámka

Věnujte pozornost správnosti následujících údajů, protože na jejich základě bude vystaven váš certifikát.
Údaje můžete měnit v sekci Můj učet.

Pokud se Vám nedaří přihlásit se na školení, nebo upravit údaje
ve Vašem účtu, kontaktujte nás na mailto:info@veskole.cz

Čas školení: 8x45 minut + 30 min pauza.

Školení je akreditováno MŠMT.