Motivační DUM před psaním grotesku redisperem a tuší

Datum vložení: 09.12.2012

Poznámka hodnotitele: Zdroj ze školení C
Písmo

stručné seznámení s impresionizmem

Datum vložení: 27.11.2012
Impresionizmus

Výtvarná výchova

Datum vložení: 02.11.2012

Poznámka hodnotitele: zdroj ze školení A
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál seznámí žáky se základními prvky renesance.

Datum vložení: 01.11.2012

Poznámka hodnotitele: zdroj ze školení F
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Tvorba s tématem podzimní jabloň je určena pro 6.ročník ZŠ. Práce se zaměřuje na výrobu razidel do podoby listů, otiskování, tvoření koláže z barevného papíru apod.

Datum vložení: 10.10.2012
Podzimní jabloň
SMART Notebook/SMART Notebook 11

interaktivní učebnice dějin umění pro 7. ročník, otázky -(doporučuji vytisknout, rozdat žákům na začátku hodiny, musí se tak více soutředit na výklad a tabuli. Odpovídají průběžně písemně na otázky do pracovních sešitů, stačí jen krátce, slovem nebo krátkou větou.)Při výkladu používejte zvýrazňovač a funkci kouzelného pera.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

interaktivní učebnice dějin umění pro 7. ročník, na začátku hodiny, musí se tak více soutředit na výklad a tabuli. Odpovídají průběžně písemně na otázky do pracovních sešitů, stačí jen krátce, slovem nebo krátkou větou.)Při výkladu používejte zvýrazňovač a funkci kouzelného pera.