Procvičujte s žáky němčinu v jazykové labor.. Tomáš Botlík

Robotel pro svoji jazykovou laboratoř SmartClass nenabízí pouze vytvořené materiály pro anglický jazyk, ale nově i pro španělštinu a němčinu. Jak d..

Smíšená výuka naopak? Proč ne! Radka Konečná

V současné době se může nám, učitelům, stát, že se vyskytneme v karanténě či izolaci, zatímco žáci mohou chodit..

Přehled finančních zdrojů pro školy v letoš.. Ivana Melíšková

Kam bude směřovat podpora a jaké prostředky může škola letos a v následujících letech očekávat? Nový OP J. A. Komenský, iROP a především nově i Nár..

BookWidgets – ideální pomocník pro hybridní.. Tomáš Botlík

Hledáte aplikaci s více než 50 šablonami, které Vám snadno umožní vytvořit aktivity pro výuku –  osmisměrky, šibenici, křížovky a další hry? P..

Smíšená či kombinovaná výuka i „po covidu“? Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale i bez pandemie se vždy najde nějaký dlouhodobě nepřítomný žák (onkologické diagnózy..

Začínáme s revizí RVP a novou informatikou Ivana Melíšková

Koncem května se uskutečnil v pořadí 3. ročník (ale první zcela online) konference Jihočeské robotiky.  Letos jsme se zaměřili na revizi RVP a..

Smíšená výuka pohodlně Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale po covidovém roce asi všichni víme, že se musíme poprat i se situací, kdy část žáků mám..

To důležité z online konference Smíšená výu.. Karolína Napravilová

Nestihli jste naši online konferenci? Nebo si chcete jen nějaký moment připomenout? V tomto článku najdete shrnuté to nejdůležitější, co v pátek 23..