Nalezeno 72 výsledků

04.01.2017
Aktuální stav ICT na školách Ivana Melíšková

Vážení ředitelé, přelom roku je časem pro bilancování a plánování, jakým směrem se v tom novém roce vydat. Chceme se s vámi podělit o výsle..

30.11.2016
Zhodnocení plusů a mínusů zařízení All-in-o.. Ivana Melíšková

Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881 p. o. měla možnost otestovat jedno z prvních all-in-one PC Prowise u nás. Podívejte se, jaký udělal první..

29.11.2016
Od frontální ke skupinové a individualizova.. Ivana Melíšková

Frontální výuka může být moderní, a dělá-li se dobře, i efektivní. Nedílnou součástí moderní výuky však je skupinová výuka, na niž je kladen stále ..

31.10.2016
Jak využít SMART amp I - začínáme Ivana Melíšková

SMART amp je cloudový nástroj pro spolupráci žáků, který umožňuje společné řešení zadání z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu (počítač, t..

05.09.2016
Provedeme vás šablonami Ivana Melíšková

Ještě jste se EU šablonám nevěnovali? Nevíte, kde začít? Zdá se vám těch pokynů a omezení mnoho? Pomůžeme Vám si informace utřídit a ukážeme cestu,..

30.05.2016
Správná škola zná vítěze Ivana Melíšková

Kampaň Správná škola, propagující efektivní zapojení moderních technologií do výuky, vyhlásila vítěze soutěže o nejlepší video. Odborná porota uděl..

24.02.2016
Správná škola - natoč video a vyhraj! Ivana Melíšková

Učíte se SMART Boardem? Zapojujete tablety nebo jiná žákovská zařízení do výuky? Děláte se žáky pokusy s digitálními měřicími sadami PASCO? Učíte j..

02.02.2016
Jaké trendy ve vzdělávání ukázal BETT 2016? Ivana Melíšková

V lednu jsme opět čerpali inspiraci a trendy pro české školy na celosvětovém veletrhu vzdělávacích technologií BETT v Londýně. Více než 800 vystavo..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů