Mgr. Anna Dravecká

Gymnázium Jihlava, Jana Masaryka 1, 586 01 Jihlava

Aprobace: SŠ - matematika, informatika

Co Annu na školení baví?

Díky mému oboru matematika-informatika - pracuji s ICT již více než 15 let. Ale pro obor matematiku jsem interaktivní tabule začala používat před pěti lety - nejprve jsem dva roky přemlouvala ke spolupráci Actiovboard. Naštěstí jsme jako škola přešli na Smartboardy, kde výuka matematiky je mnohem přirozenější a jednodušší a s nástupem SNB15 s implementovanou Geogebrou názornější, praktičtější.
Školím proto, abych středoškolským a gymnaziálním učitelům názorně ukázala, že lze v hodinách matematiky učit jinak než jen sešit a tužka.