Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (76)

Očekávaná bezflashová verze Robotel SmartCl.. Ivana Melíšková

Robotel vydal dlouho diskutovanou a očekávanou verzi svého softwaru SmartClass+, která již není závislá na Flash Playeru. Verzi jsme otestovali a j..

Konec Flashe Ivana Melíšková

V těchto dnech se můžete na počítačích setkat s hlášením vztahujícím se ke končící podpoře Adobe Flash playeru. Deinstalaci prozatím odmítněte!

Připojení žáků k Robotel SmartClass+ z mobi.. Petr Hendrich

Používáte při distanční výuce Robotel ? Žáci se přihlašují přes odkazy na webu školy svým uživatelským jménem a heslem. Mohou však na svých zaříz..

24.06.2020
Robotel SmartClass+ v novém kabátě Ivana Melíšková