Délkové housenky slouží k procvičení vztahů mezi jednotlivými jednotkami délky. Každý list A4 se třemi housenkami je určen k jednostrannému tisku a rozstříhání na jednotlivé housenky. Ve třídě se vytvoří stanoviště (počet stanovišť záleží na počtu žáků, housenky je možné vytisknout ve více kopiích), na každém stanovišti je jedna housenka. Úkolem žáků je určit, zda jsou housenky správně a pokud ne, co konkrétně je v nich špatně. První tři pracovní strany slouží k tisku pro žáky, na 4. straně je řešení pro učitele.

Datum vložení: 20.03.2013