Soutěž Atom slouží k zopakování látky o atomech pro šestou třídu. Prezentace je propojena se softwarem pro hlasovací zařízení QClick QRF 300. Otázky jsou sepsány v programu Microsoft Power Point a v programu QClick je pro každou otázku nastavena správná odpověď. Eliminace: Na první otázku mají možnost v časovém limitu odpovědět všichni žáci. Odpovídání na každou následující otázku se zúčastní pouze ti, kteří na všechny předchozí otázky odpověděli správně. Žáci, kteří odpověděli chybně, již při další otázce nemají svá hlasovací zařízení aktivní. Zvítězí ten, kdo odpoví správně na největší množství otázek.

Datum vložení: 20.03.2013