Quiver motivuje děti ke kvalitnějšímu vybarvování nejen na prvním stupni

SMART vzorový učitel Serchio Cabezas nám v Kanadě ukázal Quiver, který už jsem vyzkoušela nejprve sama, pak na Setkání lektorů v Brně a teď už i s dětmi ve druhé třídě.

Quiver musím všem doporučit, opravdu nadchne i dospěláky. Je to aplikace, kterou si můžete stáhnout zdarma do mobilu a dalších zařízení, pracuje s Androidem.

Děti bude vybarvování bavit ještě víc, zpřesní se jim jemná motorika a můžou trénovat i doma.

Omalovánky stačí vytisknout, vybarvit a načíst přes aplikaci Quiver. Obrázky k vybarvení si stáhněte na http://quivervision.com/. Pozor, některé jsou placené. Přejetím myší nad obrázkem získáte 3D náhled na vybarvený obrázek. Tyto stránky obsahují i obrázky do matematiky (3D tělesa), zeměpisu (globus) a další.