Do nového roku s aktualizovaným SMART Výukovým softwarem

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.

Předplatné SMART Výukového softwaru vám zaručí vždy nejnovější verzi a update SMART Notebooku a navíc přístup ke SMART lab, SMART response 2 a nově do SMART Výukového softwaru ONLINE.

Na upgrade stále platí speciální cena 188 Kč s DPH na jeden učitelský počítač (nutno koupit min. na 4 zařízení)

SMART Výukový software kombinuje nástroje pro přípravu a prezentaci výukových lekcí, získání zpětné vazby a hodnocení, spolupráci žáků i aktivity s využitím herních prvků do jednoho uceleného výukového balíčku. Propojuje žáky, učitele a zařízení.

Zapojení žákovských zařízení
   Žáci mohou využít svá zařízení k:
   • zapojení se do výuky odkudkoliv, nejen přímo ve třídě u tabule
   • procvičování a zábavným vzdělávacím aktivitám
   • vyplnění formativního hodnocení

Gamifikace
   SMART lab umožní učiteli rychle a jednoduše vytvořit zábavnou, zajímavou a vizuálně atraktivní aktivitu.
   • veškerý obsah je možno přizpůsobit podle ročníku či předmětu
   • smysluplné využití žákovských zařízení

Podpora učení se
   Můžete sledovat proces učení svých žáků a jejich pokroky.
   • vytvořte formativní hodnocení, které žák může vyplnit na libovolném zařízení
   • sledujte jejich práci a postupy v cloudovém pracovním prostředí, kde žáci pracují samostatně a řídí své učení

Úspora času učitele
   Učitelé získají nástroje, které potřebují pro přípravu pedagogicky správných a zároveň zábavných hodin, aniž by jim to  zabralo veškerý volný čas.
   • vytvořte zábavné aktivity či formativní hodnocení do 5 minut
   • využijte připravené aktivity na VeŠkole.cz
   • jednoduché rozhraní, které umožní učitelům soustředit se na samotnou výuku

Aktuální verze softwaru zajistí i lepší funkčnost na 4K/UHD displejích a nově v Limited Mode nabízí promítání v režimu celé obrazovky.

Za nejpovedenější a nejzajímavější novinku považujeme vedle desktopové verze SMART Výukového softwaru jeho ONLINE verzi. Nyní máte k dispozici prostředí, díky kterému můžete pro vaše žáky připravovat aktivity šité na míru, žáky snadněji zapojit do výuky zpřístupněním materiálů pomocí jednoho odkazu. Více informací o online verzi naleznete v tomto článku https://www.veskole.cz/clanky/novinky-ve-smart-vyukovem-softwaru-verze-2018.

Vyzkoušejte poslední verzi ZDARMA na www.smarttech.com/suitetrial

V případě zájmu o koupi nové licence nás kontaktujte na emailu obchod.skoly@avmedia.cz nebo přes svého regionálního obchodního konzultanta.