Mgr. Iva Loužecká Dis.

Konzultant

Nezávislý konzultant

Aprobace: 2. stupeň ZŠ - biologie

Proč se Iva věnuje školení?

Proč školím? Mám hned několik důvodů. Věřím, že když jsou technologie užitečné v našich každodenních životech, mohou být velmi užitečné i ve školství. Protože často ve školách vidím, že když se dobře uchopí, opravdu mohou výuce dnešních dětí pomáhat i prospívat. Ale především pro ten dobrý pocit, kdy se na vás na konci školení všichni učitelé smějí a říkají, že to bylo super, že jim to pomohlo, že to chtějí hned vyzkoušet a že to byla obrovská inspirace. Tenhle nenahraditelný "zážitek" mě neustále tlačí kupředu.

Všechny technologie SMART jsou mé oblíbené, ale největším favoritem vždy byl interaktivní stůl SMART Table. Věnuji se rovněž školení pro mateřské školy. Nicméně jako učitelka přírodních věd jsem obrovským fandou do technologie PASCO a budoucnost samozřejmě vidím v cloudu.