24.05.2016
Experimenty s PASCO na 1. stupni ZŠ Iva Loužecká

Tipy na jednoduché aktivity se zapojením PASCO Sensorium pro žáky 1. stupně ZŠ.

12.05.2016
Projekt Plzeňské Pascování má své "vítěze" Iva Loužecká

Vybrané školy obdržely sady pro experimentování v přírodních vědách.

04.05.2016
Metody badatelské výuky s PASCO Sensorium Iva Loužecká

PASCO Sensorium v hodinách přírodních věd a metody jejich využití při badatelské výuce na různých stupních vzdělávání jsou hlavními tématy tohoto č..

01.06.2015