Žák pozná velké a malé písmeno Z, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku Z, plynule čte texty přiměřené náročnosti.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák pozná velké a malé písmeno A, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku A.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák tvoří slabiky se souhláskou P, čte otevřené slabiky se souhláskou P, přiřazuje obrázky k jednotlivým slabikám.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Barva pozadí a barva textu je na některých stránkách málo kontrastní - proto je text hůře čitelný.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák tvoří slabiky se souhláskou S, čte otevřené slabiky se souhláskou S, přiřazuje obrázky k jednotlivým slabikám.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák tvoří slovesa podle zadání, u sloves správně určí osobu, číslo, způsob, čas, slovesa časuje a správně odůvodňuje psaní koncovek.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák porovnává významy slov, porozumí jejich významu, přiřazuje slova k obrázkům, vysvětluje význam slova. Na základě vlastních zkušeností tvoří krátké jednoduché věty, pracuje s pojmem myšlenková mapa.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Na straně 6 by bylo vhodné seskupit text s rybičkami, aby se přesunovali současně.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák pozná velké a malé písmeno H, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku H, plynule čte texty přiměřené náročnosti.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák pozná velké a malé písmeno B, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku B, plynule čte texty přiměřené náročnosti.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Barva pozadí a barva písma nejsou příliš kontrastní, proto je text nadpisů hůře čitelný.