Program Když chceš, tak to dokážeš!

Radek Banga inspiruje mladé lidi k životu bez drog, násilí a dalších variant rizikového chování.

Program Když chceš, tak to dokážeš! mělo i díky AV MEDIA v letošním roce možnost slyšet téměř 9 000 žáků a studentů z celé České republiky. Děti a teenageři z více než 50 škol vyslechli s velkým zaujetím otevřené vyprávění známého romského zpěváka a hudebníka Radka Bangy, umocněné několika písněmi z jeho autorské tvorby. Z reakcí žáků, pedagogů, ale i rodičů vyplývá, že se jedná o výjimečný, velmi kladně hodnocený projekt, který v mladých lidech dlouhodobě zanechává silně pozitivní dojem a inspiruje je ke smysluplnému a zodpovědnému přístupu k životu.

Děkujeme AV MEDIA za podporu formou zapůjčení ozvučovací techniky a jsme velmi potěšeni, že můžeme v naší spolupráci pokračovat a program realizovat i ve školním roce 2018/2019.

Přejeme všem krásné, bezproblémové prázdniny.

Za AZ RODINA.cz a Zkušenost, z.s
Renata Konopíková